İçeriğe geç

Hakkımızda

Simmeca

Mayıs 2011’de kurulmuş olup,

 • Hesaplamalı Akışkanlar Dinamiği
 • Sonlu Elemanlar Yöntemi ile Yapısal Analiz
 • Farklı gereksinimlere uygun tasarım ve üretim
 • Farklı gereksinimlere uygun yazılım ve program geliştirme
 • Proje, ürün satışı ve danışmanlık

hizmetleri vermektedir. Firmamızda çalışan tüm personelimiz asgari Uçak ve Uzay Yüksek Mühendisi olup, havacılık ve uzay sanayinde çalışmış deneyimli mühendislerden oluşmaktadır.

Firmamızın amacı, ulusal ve uluslararası Ar-Ge merkezlerine hizmet vermek, firma bünyesinde geliştirilen yazılımlar ile Ar-Ge merkezlerinin yazılımda dışa bağımlılığını ortadan kaldırmak ve geliştirilen yazılımlar yoluyla uluslararası bir konumda yer almaktır.

Simmeca ailesi olarak müşteri memnuniyeti sağlamak ve kaliteli hizmet sunmak amacıyla, çalışanlarımız distribütörlüğünü ve teknik desteğini üstlendiğimiz ürünlerimizin yurtdışında gerçekleştirilen uygulamalı eğitimlerini almış olup ve tamamı sertifika sahibidir.

Güvenli çözüm

Firmamızın teknik ofisi genel merkezden ayrı olarak İTÜ içinde konuşlandırılmış olup, teknik destek ve proje hizmetlerini üst düzey veri güvenliğine sahip ofisinde vermektedir. Teknik ofisimizde bulunan 32 işlemci kapasiteli ve Linux işletim sistemli iş istasyonumuz üst düzey güvenlik önlemleriyle hizmet vermekte olup, her türlü internet ve veri aktarma biriminden (DVD-Rom, USB vb.) kısıtlanmıştır. Teknik ofis 24 saat güvenlik kamerası ile izlenmekte olup, ofis girişi kişiye özel şifreli kilit ile güvenli hale getirilmiştir. Ofise giriş ve çıkışlar kontrol altında tutulmaktadır ve 24 saat alarm sistemi ile takip edilmektedir. Bahsi geçen güvenlik önlemleri kayıt altında tutulmakta olup müşterilerimizce talep edilmesi durumunda kendileri ile paylaşılmaktadır.

İnsan Kaynakları Politikamız

 • Şirketimize, eğitim düzeyi yüksek, yenilik ve değişimlere açık, girişimci, dinamik, sonuç odaklı, kendini ve işini geliştirmeyi hedefleyen insanlar kazandırmayı
 • Şirketin en önemli varlığı olan çalışanların hem bireysel hem de mesleki olarak kendilerini geliştirebilmeleri için huzurlu ve profesyonel bir çalışma ortamı yaratmayı
 • Çalışanların yeteneklerinden ve yaratıcılığından azami fayda sağlamayı
 • Personelimize sürekli yatırım yaparak, çalışan memnuniyetini en üst noktaya çıkarmayı
 • Personelin, nitelik ve performansları doğrultusunda kariyer yapmalarına olanak sağlamayı
 • Gereksinim duyulan kadro için, öncelikle kariyer planlaması doğrultusunda şirket bünyesindeki çalışanları araştırmayı
 • Personelin ücret sistemi ve sosyal haklar açısından mevcut imkanlar çerçevesinde en iyi şekilde tatmin edilmesini sağlayarak, performansa dayalı adil bir ücret politikası uygulamayı hedeflemektedir.

KVKK Politikamız

Simmeca olarak, internet sitemizi ziyaret eden, isteklerini gönderen, form dolduran ve bültenlerimize kaydolan kullanıcılarımıza ait birtakım kişisel verileri topluyor ve bu verileri kişisel verilerin korunması ve ilgili diğer mevzuata uygun olarak işliyoruz. Aydınlatma metni için tıklayın.